AS portál Morava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o Airsoftu a Military
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 JG AK47 Beta Specnaz

Goto down 
AutorZpráva
Libor Veselý
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Libor Veselý



JG AK47 Beta Specnaz Empty
PříspěvekPředmět: JG AK47 Beta Specnaz   JG AK47 Beta Specnaz EmptyNovember 29th 2010, 10:00

Chtel bych se pokusit zrecenzovat moji první zbraň. Toto je můj první pokus o recenzi tak prosím přivřete oko nad chybama Smile

Objednal jsem si ji z Airsoft Morava za 3100Kč. Přišla mi černá bedna a v ní byla zbraň, zásobník, nabíječka, čínská baterka 8,4/1500 typ Large, klíč na seřízení mířidel, zkušební kuličky a čistička hlavně.
Přeskočím první dojmy a pustím ase do tvrdé krtiky.
Vnější zpracování hodnotím jako dobré. Sice je to celoplast až na mírídla a kompenzátor, ale pažba, pažbička a předpažbí jsou pogumované a dobře se drží. Jediná vada na vnějšku zbraně je přepínač střelby. První z něho odpadnul takový čudl a kryl šroubek, kterým je přepínač střelby upevněn, a potom se páka přepínání neustále povolovala a špatně se zachytávala, občas se mi sama přepla z auto na semi Very Happy a nebo zůstala někde mezi a nechtěla střílet.. Takže jsem ji odšruboval ohnul směrem k tělu zbraně (měkučký kov) a s novou podložkou našruboval zpět a už šlap v pohodě.
A teď k tomu co je nejdůležitější. Střelba. Ze začátku střílela hezky, teda pokud jsem nepoužil zkušební kuličky z bedny Very Happy dostřel jestejný jak u kždé jiné zbraňe v základu. S přesností to ale bylo docela špatné, ale co by člověk čekal od čínské zbraně s tak krátkou hlavní. Na 30m jde trefit průměrný strom na max 3 rány. Problémy které jsem měl se zbraní byly: nepodávající zásobník (stačí ho utěsnit lepící páskou), občas se jakdyby odpojila baterka (špatný konektor), a největší problém byl HOP UP. Hop up mě už doháněl k šílenství, jsdou zabíral moc pak zas málo pak vůbec pak parádně, prostě jak se zachtělo a při nižších teplotách to bylo ještě horší. Ono naštva kdyz někoho máte na dostřel tak si ho zamíříte a PAL! kule to 10m předním zalomí do země a tak PAL! podruhé a kule ho přeletí o 10m. Po rozborce byly zjištěny zajímavé věci: Čínanům nevyšly kabely tak byly nadpojované jakýmasi spojkama a slepené izolačkou a hop ou byl něčím prilepený ( snad chemoprén Very Happy).
Teď Betu ještě pořád používám, slouží mi už 3 roky. Po upgradu je z ní slušná zbraň. Mám tam M120 novou vzduchotechniku a novou kabeláž a druhý čínský hop up taky nic moc ale lepší než ten před tím... Jediné co mi schází je přesnost.
Celkově bych zbraň zhodnotil jako dobrou pro začátečníka. Dnes stojí okolo 2500Kč a po upgradu je to obstojná zbraň dobrá hlavně pro CQB.

Doufám že se tou mojí reccenzí dalo prolouskat a přidejte taky své recenze Smile SOFTU ZDAR
Návrat nahoru Goto down
 
JG AK47 Beta Specnaz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AS portál Morava :: Ostatní :: Moje Zbraň-
Přejdi na: