AS portál Morava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum o Airsoftu a Military
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vítejte ve členství

Goto down 
+4
mONEz
Lubas(S)
PedroSanches
Irismo
8 posters
AutorZpráva
Irismo
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Irismo



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 4th 2009, 02:59

Ve jménu Administrátorů a moderátoru fóra AS portál Morava Vás vítáme ve členství. Doufám že si budem rozumět a děkujeme za Vaši přízeň.
Návrat nahoru Goto down
Allien
Anonymní




Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 5th 2009, 21:56

Nějak tu nikdo není:-D rašo jak to tu vedeš?:-D
Návrat nahoru Goto down
Irismo
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Irismo



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 5th 2009, 22:10

No tož de to ale tak můžeš pomoct jestli chceš Very Happy

Co takhle registrace co? Cool
Návrat nahoru Goto down
PedroSanches
Vojín
Vojín




Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 7th 2009, 13:24

Allien napsal:
Nějak tu nikdo není:-D rašo jak to tu vedeš?:-D
Začátky každého fora jsou vždy težké a rozjezd někdy trvá Laughing Tuhle moravskou myšlenku vítám
Návrat nahoru Goto down
Lubas(S)
Vojín
Vojín




Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 7th 2009, 21:04

Irismo napsal:
Ve jménu Administrátorů a moderátoru fóra AS portál Morava Vás vítáme ve členství. Doufám že si budem rozumět a děkujeme za Vaši přízeň.
pocky tohle je to slibovane forko nebo stranky na asmorave?????? diky za odpoved
Návrat nahoru Goto down
Irismo
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Irismo



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 7th 2009, 21:44

Lubas(S) napsal:
Irismo napsal:
Ve jménu Administrátorů a moderátoru fóra AS portál Morava Vás vítáme ve členství. Doufám že si budem rozumět a děkujeme za Vaši přízeň.
pocky tohle je to slibovane forko nebo stranky na asmorave?????? diky za odpoved

Myslíš jak www.airsoftmorava.cz? nn to napatří k tomu máme jen podobnou doménu nebo jestli jsi myslel něco jiného.....
Návrat nahoru Goto down
Lubas(S)
Vojín
Vojín




Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 10th 2009, 18:45

Irismo napsal:
Lubas(S) napsal:
Irismo napsal:
Ve jménu Administrátorů a moderátoru fóra AS portál Morava Vás vítáme ve členství. Doufám že si budem rozumět a děkujeme za Vaši přízeň.
pocky tohle je to slibovane forko nebo stranky na asmorave?????? diky za odpoved

Myslíš jak www.airsoftmorava.cz? nn to napatří k tomu máme jen podobnou doménu nebo jestli jsi myslel něco jiného.....
jo dobre na myslel jsem to ze na foru asmorava slibovaly naky nove stranky vis ale tohle teda neni ono ale jestle bych doporucoval(nedoporucoval ale byl bych rad) gdyby se napsane prispevky serazovaly od nejstarsiho po nejnovejsi ne tak jak to je ted cyclops a tyky cestina by nebyla spatna ale dobre lepci nez nic
Návrat nahoru Goto down
Irismo
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Irismo



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 10th 2009, 21:21

Lubas(S) napsal:
Irismo napsal:
Lubas(S) napsal:
Irismo napsal:
Ve jménu Administrátorů a moderátoru fóra AS portál Morava Vás vítáme ve členství. Doufám že si budem rozumět a děkujeme za Vaši přízeň.
pocky tohle je to slibovane forko nebo stranky na asmorave?????? diky za odpoved

Myslíš jak www.airsoftmorava.cz? nn to napatří k tomu máme jen podobnou doménu nebo jestli jsi myslel něco jiného.....
jo dobre na myslel jsem to ze na foru asmorava slibovaly naky nove stranky vis ale tohle teda neni ono ale jestle bych doporucoval(nedoporucoval ale byl bych rad) gdyby se napsane prispevky serazovaly od nejstarsiho po nejnovejsi ne tak jak to je ted cyclops a tyky cestina by nebyla spatna ale dobre lepci nez nic

Fórum je stále ve výstavbě takže změny určitě přijdou, češtinu bohužel moc nepodporují něco je česky něco bohužel anglicky
Návrat nahoru Goto down
mONEz
Desátník
Desátník
mONEz



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 13th 2009, 20:33

citace :
... ale jestle bych doporucoval(nedoporucoval ale byl bych rad) gdyby se napsane prispevky serazovaly od nejstarsiho po nejnovejsi ne tak jak to je ted cyclops a tyky cestina by nebyla spatna ale dobre lepci nez nic

[/quote]

taky bych uvítal řazení příspěvků od nejstaršího.. jinak vam přeju ať se fórko pěkně rozjede a vydrží co nejdýl. viva la morava Suspect
Návrat nahoru Goto down
Libor Veselý
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Libor Veselý



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 13th 2009, 20:45

mONEz napsal:
citace :
... ale jestle bych doporucoval(nedoporucoval ale byl bych rad) gdyby se napsane prispevky serazovaly od nejstarsiho po nejnovejsi ne tak jak to je ted cyclops a tyky cestina by nebyla spatna ale dobre lepci nez nic


taky bych uvítal řazení příspěvků od nejstaršího.. jinak vam přeju ať se fórko pěkně rozjede a vydrží co nejdýl. viva la morava Suspect[/quote]
Ahoj Very Happy máme udělat anketu? Někdo chce příspěvky od nejstarších po nejnovější a naopak, tak teď nevím.
Návrat nahoru Goto down
mONEz
Desátník
Desátník
mONEz



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 13th 2009, 21:05

jsem pro hlasování .. žijeme zatim v relativní demokracii né Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
Irismo
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Irismo



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Anketa........ příspěvky   Vítejte ve členství EmptyJanuary 14th 2009, 18:31

mONEz napsal:
jsem pro hlasování .. žijeme zatim v relativní demokracii né Very Happy lol!

Založili jsme anketu tak hlasujte jak chcete teda ty příspěvky.
Návrat nahoru Goto down
mONEz
Desátník
Desátník
mONEz



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: hmmmm   Vítejte ve členství EmptyJanuary 19th 2009, 23:49

ten starý vzhled mi připadal přehlednější.... ale to je věc názoru drunken
Návrat nahoru Goto down
dvorom!l
Vojín
Vojín
dvorom!l



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 20th 2009, 19:31

mONEz napsal:
ten starý vzhled mi připadal přehlednější.... ale to je věc názoru drunken

Mě také připadal původní vzhled mnohonásobně přehlednější.Když jsem dnes otevřel toto fórum,myslel jsem si,že jsem na nějakém jiném.Nenašel jsem tu anketu kde se hlasuje,ale já osobně bych chtěl aby se vrátil původní vzhled.
Návrat nahoru Goto down
Irismo
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Irismo



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 20th 2009, 20:02

dvorom!l napsal:
mONEz napsal:
ten starý vzhled mi připadal přehlednější.... ale to je věc názoru drunken

Mě také připadal původní vzhled mnohonásobně přehlednější.Když jsem dnes otevřel toto fórum,myslel jsem si,že jsem na nějakém jiném.Nenašel jsem tu anketu kde se hlasuje,ale já osobně bych chtěl aby se vrátil původní vzhled.

Vrátit se k původnímu vzhledu můžeme, ale nebude česky (horní panel), dají se zde změnit i barvy celého fóra
Návrat nahoru Goto down
dvorom!l
Vojín
Vojín
dvorom!l



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 20th 2009, 21:38

Mě právě vyhovuje takovéto šedo-bíle roztřídění.Mě se to zdá přehledné.A to,že horní panel nebude česky to mi až zas tak nevadí.Když nevíte co určité slovo znamená,bez klinkutí najeďte kurzorem myši na to okno/slovo a ono se vám to ve žlutém rámečku u kurzoru zobrazí česky.
Jinak,děkuji administrátorum za původní vzhled.Díky
Návrat nahoru Goto down
Irismo
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Irismo



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: VZHLED   Vítejte ve členství EmptyJanuary 20th 2009, 21:41

Tento vzhled bude asi nejlepší co jsem v nabídce viděl, samozřejmě by se dalo ještě něco vybrat a poté upravit ale necháme to takto.
PS: není zač Smile
Návrat nahoru Goto down
P.I.R.A.T
Vojín
Vojín
P.I.R.A.T



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: RE vzhled   Vítejte ve členství EmptyJanuary 21st 2009, 22:27

Irismo fakt jak se člověk dotoho dostane tak to bude dobrý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Irismo
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Irismo



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Anketa   Vítejte ve členství EmptyJanuary 21st 2009, 22:32

Ted se ještě uvidí jak dopadne anketa a podle toho rozhodnem jak se budou řadit příspěvky
Návrat nahoru Goto down
MaximusDecimus
Generálporučík (Moderátor)
Generálporučík (Moderátor)
MaximusDecimus



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Každý si zvykne   Vítejte ve členství EmptyJanuary 21st 2009, 22:35

Vzhled a styl stránky se nikdy nebude líbit všem najednou.Každej má svoji představu.Spíš než vzhled bude důležitější obsah Idea
Návrat nahoru Goto down
Irismo
Armádní Generál (Admin)
Armádní Generál (Admin)
Irismo



Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství EmptyJanuary 21st 2009, 22:38

MaximusDecimus napsal:
Vzhled a styl stránky se nikdy nebude líbit všem najednou.Každej má svoji představu.Spíš než vzhled bude důležitější obsah Idea

Jj to bude důležité hlavně at se to uchytí....... a jestli má někdo nějaké nápady co přidat at napíše do připomínek nebo soukromou zprávu jednomu z vedení fóra Cool
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vítejte ve členství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vítejte ve členství   Vítejte ve členství Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vítejte ve členství
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
AS portál Morava :: Ostatní :: Pokec o čemkoliv-
Přejdi na: